Všechny výrobky zhotovuji sama. Od pečení korpusů, po plnění krémem až do finálního dozdobení. Proto je kapacita výroby omezena a doporučuji včasné rezervování termínu.

 

Kdy objednat svatební dort ze studia Dorty Kařez?

Nejlépe v okamžiku zarezervování termínu svatby. Termíny v hlavní svatební sezóně (červen - září) bývají rychle a dlouho dopředu zaplněné.

 

Kdy objednat narozeninový dort ze studia Dorty Kařez?

cca 4 - 6 týdnů před plánovanou oslavou. Někdy se povede objednat dort i v kratším termínu, ale je to velice individuální.

 

Jak probíhá objednávka svatebního dortu z dortového studia Dorty Kařez?

Pro závaznou objednávku budete vyzváni k úhradě zálohy, která bude odečtena z celkové ceny Vašeho svatebního dortu. Zálohu je možné uhradit převodem na účet či osobně v dortovém studiu Dorty Kařez.

Pro svatební dorty je nevratná záloha 1000 kč jako rezervace termínu.  Objednávka se stává pro obě strany závaznou a tato záloha nebude při zrušení objednávky vrácena. 

Cca 2 - 3 měsíce před svatebním dnem bude domluvena osobní schůzka, na které domluvíme podrobnosti Vašeho svatebního dortu - složení, zdobení atd. Po přesném stanovení ceny svatebního dortu, svatebních výslužek, minidezertů, koláčků, .... Vám bude vystavena faktura pro úhradu 50% celkové ceny.

Doplatek svatebního dortu (výslužek, minidezertů, koláčků,...) bude v den vyzvednutí dortu v dortovém studiu Dorty Kařez.

 

Jak probíhá objednávka narozeninového dortu z dortového studia Dorty Kařez?

Pro závaznou objednávku narozeninového dortu budete vyzváni k úhradě zálohy ve výši 50% celkové částky za dort. Zálohu je možné uhradit převodem na účet nebo osobně v dortovém studiu Dorty Kařez.

 

 Jak objednat svatební či narozeninový dort, výslužky, minidezerty, svatební koláčky, ....?

- telefonicky (nejrychlejší způsob)

- emailem, zprávou na facebooku (zprávy vyřizuji ve volném čase, prioritou je výroba dortů; odpověď tak můžete dostat za 2 - 3 dny v případě velkého pracovního vytížení)

- osobně (po předchozí telefonické domluvě)

 

Kdy a kde si vyzvednu svůj narozeninový či svatební dort?

Vyzvednutí objednaných výrobků je možné v dortovém studiu Dorty Kařez na adrese: Kařez 247

Čas vyzvednutí je dle individuální domluvy (většinou pátek 9 - 16 hod). Prosím o respektování času vyzvednutí. Pokud budete mít zdržení, zavolejte nebo napište mi. Děkuji

Každý dort je na dortové podložce a předáván v dortové krabici.

 

Přeprava a skladování dortu

Narozeninový i svatební dort přepravujte nejlépe v kufru auta (povrch je rovný a nehrozí riziko poničení dortu při uložení z kopce jako na sedačce).

Dort skladujte v chladničce s teplotou do 5 st.C a spotřebujte nejlépe do 24 hodin.

V letních měsících při velkých teplotních rozdílech se každý dort při vyndání z chladničky orosí. Doporučuji proto vyndat dort cca půl hodiny před krájením. Teploty se vyrovnají a dort "oschne".